Trabzon Halı Yıkama

Trabzon Halı Yıkama

Trabzon halı yıkama firması olarak tüm Trabzon merkez ilçe ve mahalleler başta olmak üzere tüm merkez köylere halı yıkama hizmeti vermekteyiz.☎ 0530 882 5367


Trabzon Halı Yıkama

Trabzon halı yıkama firması olarak tüm Trabzon merkez ilçe ve mahalleler başta olmak üzere tüm merkez köylere halı yıkama hizmeti vermekteyiz.☎ 0530 882 5367

 

Halılarımızı evimizde kendi yöntemlerimiz dışında profesyonel ekipman ve bu işi bilen kişilerin yapması gerekmektedir.
Temizleme işini yapan firmanın bu konuda yeterli bilgi ve tecrübesi olmalıdır.
Halı temizliği mutlaka hijyenik ortamlarda; oto yıkanan yağlı ve kirli ortamlarda olmamalıdır.
Halı yıkama işlemi hijyenik ortamda profesyonel halı temizleme ekipmanları ile birlikte yapılırken, Halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makineleri ile yapılmalıdır. İçerisinde kimyasal madde bulundurmayan bitkisel ürünler kullanılmalıdır. Klor ve deterjan gibi aktif maddeler bulunmamalıdır.
Halının iplik yapısına, dokuma tekniğine ve kullanılan boya cinsine göre gerekli yıkama tekniği kullanılmalıdır.
Farklı müşterilere sahip halılarda bulunan mikropların birbirine geçeceğinden halıların ayrı ortamlarda tek tek yıkanması gerekmektedir.
 
 
 
Profesyonel anlamda temizlenen halının mutlaka dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Bunun için temizleme işlemi yapılmış halının kapalı ortamda kurutulması ve en az 1 saat güneş ışığında bekletilmesi gerekmektedir çünkü halıda bulunan mikroplar ve mayklar sadece güneş ışığında ölmektedir.
Temizleme işlemi tamamlanan halının nakliye esnasında tozlanmasına karşı tek tek ambalajlanarak teslim edilmesi gerekmektedir
 
Yukarıda belirtlen hususlara dikkat ettikten sonra düzenli yapılan halı temizlik ve bakım işlemi halınızın maksimum verimlilik ve görünümle hijyenik kullanmanızı sağlamaktadır.
 
 

Koltuk Yıkama

Bu işlem 1 ile 2 saat sürmektedir. Koltuk, çekyat  temizliği püskürtme fırçalama ve vakumlama sistemi ile yapılır. Eşyanızın kumaşlarına uygun leke çıkarıcı şampuanlar uygulanır yumuşak fırçalar yardımı ile yüzeydeki kir ve lekeler ovalanarak temizlenir. Yüzeydeki kirli su vakumlanarak alınır; aynı işlem temiz su ile yeniden tekrarlanır. Temizlik sonrası ıslanan koltuklar vakumlama işlemi sonrası % 70 ile %80 arası kurutulmuş olur.
 

Yatak Yıkama

Yerinde yatak yıkama sistemi ile yataklarınızı, gelişmiş teknolojik makinelerle yıkamaktayız. Yerinde yatak yıkama sistemi uygulanan mekanlar; hastane, yurt, otel, ev gibi alanlarda hizmet verilmektedir.
Yatak temizliği yatağın rahat ve ortopedik olması kadar önemli bir unsurdur. Sağlık açısından da yatağın hijyenik olması ciddi anlamda çok önemlidir. Yatak yıkama sistemiyle ilgili kolaylıklar sağlamaktayız.
 


Bir Profesyonel İle Çalışmak İstermisiniz ?

Uygun personel kadromuz, uzun yıllar sektör tecrübesi ve dahası için...

Hemen Bize Ulaşın.